piątek, 6 września 2019

Jest piątek, jest maseczka :)

Cześć :) staram się, naprawdę się staram regularnie stosować maseczki. Dlatego też dziś zapraszam na recenzję maseczki MEDI HEAL VITA Wygładzającej z dynią
Wprawdzie to nie Halloween, ale sezon na dynie już się rozpoczął, a u mnie nie dawno była nawet zupa dyniowa.
Opis maseczki - Maseczka liftingująco-wygładzająca z dynią jest przeznaczona do cery wrażliwej, naczynkowej, suchej i dojrzałej. Maseczka ma działanie zwiększające ujędrnienie, wygładzenie i ulesatycznienie skóry. Ekstrakt z dyni intensyfikuje nawilżenie, odżywienie i natłuszczenie skóry. Poprawia elastyczność skóry, działa przecizmarszczkowo poprzez wzmocnienie włókien podporowych skóry. Alantoina ma właściwości wspomagające nawilżenie, łagodzenie podrażnień, regenerację oraz wygładzenie suchej skóry.
Po aplikacji skóra jest bardziej wygładzona, uspokojona i napięta.
Skład (INCI):
Opakownaie maseczki jest standardowe, czyli aluminiowa saszetka w bardzo ładnej kolorystyce. 
Wewnątrz saszetki mamy maseczkę z Tencelu, czyli bawełny. Maseczka jest dość cienka, jak każda do tej pory z tej serii i jak zwykle bardzo dobrze nasączona. Po zdjęciu maseczki resztę serum wklepałam w skórę. Całośc serum bardzo dobrze się qwchłonęła w skórę i nie pozostawiła żadnej keljącej się warstwy. Moja skóra została bardzo dobrze nawilżona i odżywiona.
Jestem bardzo zadowolona z tych maseczek MEDI Heal, nie dość, że świetnie nawilżają moją skórę to mnie nie uczuliły i nie powodowały innych przykrych dolegliwości.
Myślę, że jeszcze kiedyś je kupię.

12 komentarzy:

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.