piątek, 24 czerwca 2022

Maseczka nawilżająca z kwasem hialuronowym

Dobry wieczór 😁 chociaż trudno mówić o wieczorze skoro mamy tak długo widno. Teraz mamy najdłuższe dni i najkrótsze noce. Ale wracając do tematu dzisiejszej recenzji, to tym razem jest to maseczka, którą dostałam w prezencie od przyjaciółki blogerki Dorotki - Fresh Mix it Sheet Mask + Hyaluronic Acid
Niestety o maseczce nie znalazłam żadnych informacji w sieci. Z opisu na opakowaniu wiemy, że - Maska zapewnia skórze zastrzyk nawilżenia kwasem hialuronowym. Zmiękcza i wygładza skórę twarzy oraz redukuje drobne zmarszczki. Należy zmieszaczć serum z maską w płachcie, aby uzyskać odświeżenie.
Skład (INCI):

Sposób użycia jest bardzo prosty i dobrze pokazany na obrazkach. Jest też opis.
Postępowałam zgodnie z zaleceniami na opakowaniu i najpierw złożyłam opakowanie tak jak na obrazkach i przepchnęłam (dosłownie) płyn do części, w której był płat maseczki. Dobrze rozprowadziłam serum, aż cała maseczka została nasączona i dopiero wtedy otworzyłam opakowanie i nałożyłam maseczkę na twarz.
Bardzo cieniutka maseczka idealnie przylgnęła do mojej twarzy. Maseczka zanurzona w wodnym serum ma otwory powycinane dobrze do kształtu mojej twarzy.
Po 20 minutach maseczkę zdjęłam, a resztki serum wklepałam w skórę. Skóra lepiła się przez następną godzinę, ale po tym czasie po klejeniu nie było śladu.
Kolejna świetna maseczka, dzięki której moja skóra jest fajnie nawilżona.
może kupię ją ponownie, a Wam polecam.

3 komentarze:

  1. Super, że się sprawdziła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mega fajnie się zapowiada muszę ją przetestować

    OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się, że to kolejna świetna propozycja maseczki, która znajdzie swoich odbiorców.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.