piątek, 26 czerwca 2026

ESFOLIO Volcanic Ash Maska w płachcie z pyłem wulkanicznym, oczyszczająca

Cześć 😁 kolejna maseczka w moich zapasach to ESFOLIO Volcanic Ash Maska w płachcie z pyłem wulkanicznym, oczyszczająca

Opis ze strony rossmann.pl - Maska oczyszczająca, która dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty maski zawiera ekstrakt z pyłu wulkanicznego, który utrzymuje skórę oczyszczoną i nawilżoną oraz bogate w witaminy ekstrakty z pigwy i z portulaki pospolitej, zwiększające elastyczność i nawodnienie suchej skóry.
Opis na opakowaniu:
PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
1. Oczyść twarz, po czym przetrzyj skórę tonikiem.
2. Otwórz opakowanie i wyjmij maskę.
3. Nałóż ją na twarz i dopasuj, zwłaszcza w okolicy nosa, oczu i ust. 
4. Usuń maskę po 15-20 minutach i delikatnie wklep pozostałości esencji w skórę, aż do jej całkowitego wchłonięcia.
Skład (INCI):Water, Glycerin, Alcohol, Volcanic Ash Extract (15ppm), Panax Ginseng Root Extract, Portulaca Oleracea Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Carbomer, Trietanoloamine, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Methylparaben, Phenoxyethanol, Fragrance, Citronellol, Geraniol
Wewnątrz opakowania była płachta w kolorze białym, bardzo mięsista, ale mięciutka i świetnie układająca się na twarzy. Miała lekko perfumowany zapach.
Po nałożeniu na twarz mogłam się przekonać, że jak wszystkie maseczki Esfolio, ta też była dobrze dopasowana wielkością i wycięciami do kształtu i wielkości mojej twarzy.
Trzymałam ją, zgodnie z zaleceniami, 20 minut, a po jej zdjęciu resztki serum wklepałam w skórę. 
Generalnie maseczka fajnie oczyściła skórę, ale na nosie, gdzie najwięcej mi się wszystkiego zbiera nie poradziła sobie tak jak bym tego chciała.
Maseczka jest bardzo fajna i wartą ją kupić. Daj znać czy ją znasz i jak sobie poradziła u ciebie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.