poniedziałek, 20 kwietnia 2026

ESFOLIO Honey Maska w płachcie z ekstraktem z miodu, wygładzająca

Cześć 😁 kolejna maseczka po którą sięgnęłam była ESFOLIO Honey Maska w płachcie z ekstraktem z miodu, wygładzająca

Opis ze strony rossmann.pl - Maska wygładzająca, która dostarcza w głąb skóry obfite nawilżenie i odżywienie. Wysoko skoncentrowana esencja płachty zawiera ekstrakt ze świeżego miodu, który utrzymuje skórę oczyszczoną i nawilżoną oraz bogate w witaminy ekstrakty z pigwy i z portulaki pospolitej, zwiększające elastyczność i nawodnienie suchej skóry.
Opis na opakowaniu
PRZYGOTOWANIE I STOSOWANIE
1. Oczyść twarz, po czym przetrzyj skórę tonikiem.
2. Otwórz opakowanie i wyjmij maskę.
3. Nałóż ją na twarz i dopasuj, zwłaszcza w okolicy nosa, oczu i ust. 
4. Usuń maskę po 15-20 minutach i delikatnie wklep pozostałości esencji w skórę, aż do jej całkowitego wchłonięcia.
Skład (INCI): Water, Glycerin, Alcohol, Honey Extract (158ppm), Portulaca Oleracea Extract, Panax Ginseng Root Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Carbomer, Xanthan Gum, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Betaine, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Trietanoloamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Fragrance, Benzyl Alcohol
Wewnątrz opakowania była cieniutka biała maseczka, zanurzona w żelowym serum. Maseczka była dobrze dopasowana wielkością i wycięciami do kształtu i wielkości mojej twarzy. 
Nie przepadam za zapachem miodu w kosmetykach, ale postanowiłam zastosować tę maseczkę. Nałożyłam ją na twarz i trzymałam ją około 30 minut. Zapach miodu nie był dla mnie bardzo intensywny, no i przede wszystkim nie był to zapach sztucznego miodu.
Po jej zdjęciu resztki serum wklepałam w skórę. Moja skóra nie kleiła się i nie była tłusta, ale została fajnie nawilżona. 
Bardzo fajna maseczka, którą Wam mogę polecić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.