wtorek, 27 września 2022

Mydło do rąk w płynie od Avon.

Cześć 😁 ostatnio kupiłam kilka nowych lub tylko w nowych opakowaniach, produktów Avon. jednym z nich jest Mydło do rąk w płynie Secret Lagoon
Opis ze strony Avon - Mydło w płynie do rąk Secret Lagoon o orzeźwiającym rajskim zapachu – świetne do łazienki i kuchni. Mydło w płynie Secret Lagoon przyjemnie oczyści twoje dłonie i nie wysuszy skóry, jak zwykłe mydło. Znakomicie sprawdzi się zarówno w łazience, jak i w kuchni, w domu lub w firmie. Wygodna pompka pomoże lepiej zadbać o higienę, a świeży aromat wodnych owoców na piżmowej bazie subtelnie otuli dłonie.

Skład (INCI):
Opakowanie to butelka wykonana z przezroczystego plastiku zakończona pompką. Niestety, ale wg mnie, to zmiana opakowania w tym przypadku jest nie korzystna. Poprzednie było niższe, szersze i bardziej stabilne. Ta butelka jest dość wąska i łatwo ją przewrócić.
Kolorystyka mydła jest bardzo fajna, bo zdecydowanie kojarzy się z laguną. Naklejka też jest bardzo przyjemna i na naklejkach umieszczone są wszystkie niezbędne informacje.
Mydełko niebieskiego koloru ma bardzo ładny i taki świeżo-morski. Dobrze się pieni, dobrze myje i oczyszcza dłonie. Bardzo dobrze się spłukuje ze skóry. Zapach, taki bardzo delikatny pozostaje na dłoniach.
Mydło nie wysusza skóry.
Bardzo podoba mi się ten zapach i na pewno kupię kolejne opakowania. Mam też żel o tym zapachu i mam nadzieję, że też mi się spodoba.

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.