piątek, 8 stycznia 2021

Maseczka hydrożelowa w płachcie z protinolem

Dobry wieczór 😁 w ten piątkowy wieczór w nowym 2021 roku i zapraszam na recenzję maseczki. A że jest to czas karnawałowy, więc wybrałam maseczkę w lśniącym, holograficznym opakowaniu. Opakowanie tak bardzo odbija światło, że trudno zrobić jakiekolwiek zdjęcie, z którego byłabym zadowolona. Ale przejdźmy do produktu, a jest nim ANEW Protinol SKIN Hero - maseczka w płachcie z protinolem od Avon.

Maseczka jest nowością w Avon dostępna od tego roku.
O maseczce czytam na stronach Avon - Opatentowana, stymulująca produkcję kolagenu technologia ProtinolTM zamknięta w formie hydrożelowej maseczki  zapewnia efekt nawilżenia i sprężystej skóry już w 15 minut.
Z tego względu maseczka ta to świetne rozwiązanie na wyjątkowe lub niespodziewane okazje, kiedy chce się uzyskać szybki rezultat.
Hydrożelowa maseczka sprawdzi się także w przypadku zabieganych osób, które nie mają czasu na złożone rytuały pielęgnacyjne ani wizytę u kosmetyczki, a chcą cieszyć się pięknym wyglądem.
Skład (INCI):
zdjęcia ze strony Avon
A tak wygląda maseczka poprawnie nałożona na twarz (nie, ja się Wam w niej nie pokażę, chociaż, nie powiem, bo założyłam ją bardzo dobrze, ale nie wyglądałam tak ładnie jak ta pani na tym zdjęciu)
Maseczka składa się z dwóch części. Nie miałam problemów z jej nałożeniem. Każda część była pomiędzy foliowanym papierem i folią, dzięki temu łatwo dało się ją rozłożyć i nałożyć na twarz. Z maseczką spokojnie poruszałam się pomieszkaniu. Nie przesuwała się, nie spadła więc jest OK. Po zaleconym czasie maseczkę zdjęłam. Muszę powiedzieć, że chyba pierwszy raz po zdjęciu maseczki z płachcie miałam prawie suchą skórę. Nic nie musiałam wklepywać, ale skóra była dobrze nawilżona. Ponieważ maseczkę zastosowałam rano, więc mogę również stwierdzić, że nie potrzebowałam już tego dnia kremu na dzień. 
Maseczka jest bardzo fajna i całkiem możliwe, że jeszcze ją kupię.

1 komentarz:

Dziękuję bardzo za każdy pozostawiony komentarz.
Bardzo proszę szanuj moją pracę i nie zostawiaj żadnych linków. Komentarze z pozostawionymi linkami będę usuwane.